27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Katalogu
Ka 5319 produkte.
Pompë elektrike centrifugale me dy helika dhe një fazë TURBOm 6B - 2 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 180 l/min (10.8 m³/h). Koka deri në 58 m. Motor 1.5 Kw (2 KF).
705,16 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Koka maksimale (m.) |
Pompë elektrike centrifugale trefazore me dy helika TURBO 6B - 2 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 180 l/min (10.8 m³/h). Koka deri në 58 m. Motor 1.5 Kw (2 KF).
705,16 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Koka maksimale (m.) |
Pompë elektrike centrifugale me dy helika dhe njëfazore TURBOm 6A - 3 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 200 l/min (12 m³/h). Koka deri në 68 m. Motor 2.2 Kw (3 KF).
791,78 EUR
| Lidhja e motorit | NJËFAZË |
| Fuqia (KF) | 3 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Koka maksimale (m.) |
Pompë elektrike centrifugale trefazore me dy helika TURBO 6A - 3 HP
Shkalla e rrjedhjes deri në 200 l/min (12 m³/h). Koka deri në 68 m. Motor 2.2 Kw (3 KF).
751,52 EUR
| Lidhja e motorit | TRE-FAZË |
| Fuqia (KF) | 3 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Koka maksimale (m.) |
PRESFLO VARIO - Rregullator elektronik i presionit
Për pompa deri në 2 KF. Me matës presioni. Me rivendosje automatike.
72,61 EUR
113,46 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Presioni i rinisjes (bar) | 0.8 |
| Rryma e linjës (Amper) | |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër |
PARASHIKIM - Ndërprerës presioni njëfazor i rregullueshëm 9 bar
I rregullueshëm nga 0.8 në 9 bar.
106,19 EUR
165,92 EUR
| Fuqia (KF) | 2 |
| Rryma e linjës (Amper) | |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
HPC-401-E - Njësi kontrolli e jashtme me 4 deri në 23 zona
Menaxhon 4 zona ujitjeje. WiFi.
373,20 EUR
392,84 EUR
| Numri i zonave | 4 |
| WiFi | Po |
| Modular | Po |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth |
NODE-100-VALVE-B - Njësi kontrolli e kabinës me 1 zonë
Me valvul solenoid. Lidhje 1". Menaxhon 4 zona ujitjeje. Ekran LCD.
159,36 EUR
167,75 EUR
| Numri i zonave | 1 |
| WiFi | Jo |
| Dieta | daulle |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Bluetooth | Jo |
HCC-800-M - Njësi kontrolli e jashtme me 8 deri në 54 zona
Menaxhon 8 zona ujitjeje. WiFi. Kabinet metalik.
1 343,58 EUR
1 414,30 EUR
| Numri i zonave | 8 |
| WiFi | Po |
| Modular | Po |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth |
HCC-800-PL - Njësi kontrolli e jashtme me 8 deri në 38 zona
Menaxhon 8 zona ujitjeje. WiFi. Kabinet plastik.
890,11 EUR
936,96 EUR
| Numri i zonave | 8 |
| WiFi | Po |
| Modular | Po |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth |
A2C-75D-P - Njësi kontrolli me dekoder nga 75 deri në 225 zona për përdorim të jashtëm
Menaxhon 75 zona ujitjeje. WiFi opsional. Kabinet plastik.
2 731,76 EUR
2 875,54 EUR
| Numri i zonave | 75 |
| WiFi | opsion |
| Modular | Po |
| Dieta | tensioni i rrjetit |
| Bluetooth |
ASSPTRITUS61 - Kit këmbësh bashkimi horizontal
Për pompat TR 2.2 AP, TR 3 AP, TR 3 dhe TR 4. Për tuba udhëzues 3/4".
90,57 EUR
156,16 EUR


