FlexControl 2019 - 1-zone faucet control unit
Manages 1 irrigation zone. LCD display.
€46.16
€56.99
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | No |
There are 179 products.
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | No |
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | No |
| Number of zones | 2 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | No |
| Bar length (cm) | 65 |
| Air speed (km/h) | 100 |
| Cutting width (cm) | 32 |
| Max cutting height (mm) | 65 |
| Engine brand | Gardena |
| Work surface (m2) | 300 |
| Mulching kit | No |
| Self-propelled | Variable speed |
| Cutting width (cm) | 32 |
| Max cutting height (mm) | 65 |
| Engine brand | Gardena |
| Work surface (m2) | 200 |
| Mulching kit | No |
| Self-propelled | Variable speed |
| Cutting width (cm) | 32 |
| Engine brand | Gardena |
| Work surface (m2) | 200 |
| Cutting width (cm) | 37 |
| Max cutting height (mm) | 65 |
| Engine brand | Gardena |
| Work surface (m2) | 350 |
| Mulching kit | No |
| Self-propelled | Variable speed |