RollUp XL - Wall mounted hose reel
Tube length 35 meters. Tube diameter 13 millimeters.
€202.49
€249.99
There are 179 products.
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | No |
| Cutting width (cm) | 16 |
| Max cutting height (mm) | 45 |
| WiFi | Yes |
| Work surface (m2) | 250 |
| Bluetooth | Yes |
| Noise level (dB) | 57 |
| Maximum slope (%) | 25 |
| Cutting width (cm) | 16 |
| Max cutting height (mm) | 45 |
| WiFi | Yes |
| Work surface (m2) | 500 |
| Bluetooth | Yes |
| Noise level (dB) | 57 |
| Maximum slope (%) | 25 |
| Cutting width (cm) | 23 |
| Cutting width (cm) | 22 |
| Cutting width (cm) | 23 |
| Bar length (cm) | 48 |
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | Yes |
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Attack size | 3/4 " |
| Bluetooth | No |