MRG 10 - Manometer
From 0 to 10 BAR. In a glycerin bath.
€7.08
€12.20
| Attack size | 1/4" |
There are 2898 products.
| Attack size | 1/4" |
| Attack size | 1/4" |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 1 |
| Max. flow rate (l./min.) | 400 |
| Max. head (m.) | 20.5 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 1 |
| Max. flow rate (l./min.) | 400 |
| Max. head (m.) | 20.5 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.75 |
| Max. flow rate (l./min.) | 350 |
| Max. head (m.) | 18 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.75 |
| Max. flow rate (l./min.) | 350 |
| Max. head (m.) | 18 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 1 |
| Max. flow rate (l./min.) | 550 |
| Max. head (m.) | 11 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 3 |
| Max. flow rate (l./min.) | 550 |
| Max. head (m.) | 20.5 |
| Motor connection | SINGLE-PHASE |
| Power (HP) | 0.75 |
| Max. flow rate (l./min.) | 450 |
| Max. head (m.) | 9.5 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 0.75 |
| Max. flow rate (l./min.) | 450 |
| Max. head (m.) | 9.5 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 3 |
| Max. flow rate (l./min.) | 900 |
| Max. head (m.) | 19.5 |
| Motor connection | THREE-PHASE |
| Power (HP) | 3 |
| Max. flow rate (l./min.) | 900 |
| Max. head (m.) | 19.5 |