P220-23-94 - 1"Solenoid valve
Attack female/female. In reinforced Nylon. With latching solenoid. With flow regulator.
€153.25
€225.37
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
There are 403 products.
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
| Number of zones | 2 |
| Solenoid operation | direct drive |
| Number of zones | 2 |
| Solenoid operation | bistable |
| Number of zones | 3 |
| Number of zones | 3 |
| Number of zones | 4 |
| Number of zones | 4 |
| Number of zones | 5 |
| Number of zones | 5 |
| Number of zones | 6 |