OT-8-TP - Fixed angle nozzle 2.4 m throw 120 degrees
Male attack.
€5.63
€8.28
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 120 |
| Type of attack | male |
There are 403 products.
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 120 |
| Type of attack | male |
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 270 |
| Type of attack | male |
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 240 |
| Type of attack | male |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 3 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
| Attack size | 3 " |
| Type of attack | female/female |