570Z-6P-PRX - 15cm Pop-up Sprinkler
Turret height 15 centimeters. With X-Flow device. With pressure limiter. WITHOUT NOZZLE.
€25.63
€37.69
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 5.5 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
There are 403 products.
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 5.5 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 5.5 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 5.2 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 5.5 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 95 |
| Max. range (m) | 20 |
| Working angle (degrees) | 90 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 95 |
| Max. range (m) | 20 |
| Working angle (degrees) | 180 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 95 |
| Max. range (m) | 20 |
| Working angle (degrees) | 270 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 95 |
| Max. range (m) | 20 |
| Working angle (degrees) | 360 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 311 |
| Max. range (m) | 33 |
| Working angle (degrees) | 90 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | NPT |
| Max. flow rate (l./min.) | 311 |
| Max. range (m) | 33 |
| Working angle (degrees) | 90 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | NPT |
| Max. flow rate (l./min.) | 311 |
| Max. range (m) | 33 |
| Working angle (degrees) | 90 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | NPT |
| Max. flow rate (l./min.) | 311 |
| Max. range (m) | 33 |
| Working angle (degrees) | 180 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | NPT |