Sprinklere
Există 113 produse.
PROS-03 - Stropitor pop-up de 7,5 cm
Înălțimea turelei 7,5 centimetri. FARA DUZA.
1,96 €
2,06 €
| Debit maxim (l/min) | 14,91 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 10.7 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
Eagle 952E - Aspersor pliabil, raza de acțiune 31,8 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 206,4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 31,8 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
5004-PC30 SAM - Aspersor pliabil, rază de acțiune de 15,2 m
Ultimele articole în stoc
Înălțimea turelei este de 10 cm. Cu supapă de sens unidirecțional.
25,16 €
41,93 €
| Debit maxim (l/min) | 36,6 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 15.2 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 5 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 38 de ani |
323,99 €
399,99 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 10,5 |
| Suprafață de lucru (m2) | 320 |
36,44 €
44,99 €
| Rază maximă de acțiune (m) | 12 |
| Suprafață de lucru (m2) | 450 |


