Kyçja me prizë BF - Kapakun e fundit të linjës me dado unazore 16 mm
Bashkim i shpejtë.
0,66 EUR
1,10 EUR
Ka 266 produkte.
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 30 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 30 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 2.1 |
| Diapazoni maksimal (m) | 4.2 |
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 31.8 |
| Diapazoni maksimal (m) | 13.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | FTP |
| Shkalla minimale e reshjeve (mm/orë) | 7 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 31 |
| Numri i zonave | 2 |
| Funksionimi i solenoidit | bistabil |
| Numri i zonave | 3 |