R-VAN 14-360 - Grykë shumë-spërkatëse me rreth të plotë, rreze veprimi 4.6 m
Lidhje femërore. Kënd i fiksuar 360 gradë.
6,97 EUR
11,61 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 4.6 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
Ka 265 produkte.
| Diapazoni maksimal (m) | 4.6 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 5.5 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 5.5 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 7.3 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 7.3 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 1.5 x 4.6 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 1.5 x 4.6 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 1.5 x 9.1 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Diapazoni maksimal (m) | 5.5 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Madhësia e sulmit | 1 " |