27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Ujitja e kopshtit
Ka 924 produkte.
350,00 EUR
350,00 EUR
264-06-03 - Valvul solenoide 3/4"
Lidhje mashkull/mashkull. Pa rregullator rrjedhjeje. Shkallë rrjedhjeje e ulët.
30,27 EUR
44,52 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 57 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Fije | NPT |
LFV-075 - Valvul solenoide 3/4"
Lidhje femër/femër. Pa rregullator rrjedhjeje. Shkallë rrjedhjeje e ulët.
28,26 EUR
47,09 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 30 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Fije | NPT |
LFV-075-9V - Valvul solenoide 3/4"
Lidhje femër/femër. Pa rregullator rrjedhjeje. Solenoid bistabil. Shpejtësi e ulët rrjedhjeje.
44,47 EUR
74,12 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 30 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Fije | NPT |
075-DV - Valvul solenoide 3/4"
Lidhje femër/femër. Pa rregullator rrjedhjeje. Shkallë rrjedhjeje e ulët.
31,89 EUR
53,16 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 75 |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Fije | NPT |
100-HV-MM - Valvul solenoide 1"
Lidhje mashkull/mashkull. Pa rregullator rrjedhjeje.
19,78 EUR
32,96 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 115 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Fije | NPT |
100-DV-MM - Valvul solenoide 1"
Lidhje mashkull/mashkull. Pa rregullator rrjedhjeje.
31,89 EUR
53,16 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 150 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Fije | NPT |
PGV-101-MM-B - Valvul solenoide 1"
Lidhje mashkull/mashkull. Me rregullator rrjedhjeje.
18,80 EUR
19,79 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 150 |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Fije | NPT |
PGV-101-MM-B-DC - Valvul solenoide 1"
Lidhje mashkull/mashkull. Me rregullator rrjedhjeje. Solenoid bistabil.
30,97 EUR
32,60 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
| Fije | NPT |
PGV-101-GB - Valvul solenoide 1"
Lidhje femër/femër. Me rregullator rrjedhjeje.
18,80 EUR
19,79 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Fije | NPT |
PGV-100-G-B-DC - Valvul solenoide 1"
Lidhje femër/femër. Pa rregullator rrjedhjeje. Solenoid bistabil.
30,97 EUR
32,60 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Fije | NPT |