3622-20 - Fshesë e jashtme Gardena - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

3622-20 - Fshesë e jashtme

Për pastrimin e oborrit.

19,08 EUR

15,64 EUR pa TVSH

Mbylle
Nuk ka ende komente
Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.

Oferta juaj është pranuar, ju lutemi kontrolloni kutinë tuaj postare.

3622-20 - Fshesë e jashtme
  • Përdorni pikë në vend të presjes

Duke u ngarkuar

Mbështetje telefonike për informacion përpara blerjes.
Asistencë pas shitjes për instalimin e produktit.
Përshkrimi

Fshesa e jashtme combisystem GARDENA është ideale për përdorim në kopsht dhe në zonat e jashtme të shtëpisë.

Falë gjerësisë prej 45 cm dhe trupit të bërë nga plastika rezistente ndaj goditjeve me cilësi të lartë, fshesa e fortë mund të përdoret për shumë përdorime.

Qimet e lëmuara dhe me cilësi të lartë polipropileni lejojnë rezultate të shkëlqyera dhe pastrim efektiv.

Kruajtësi i integruar në fshesë heq papastërtitë e forta ose gjethet e lagura.

Fshesa e jashtme është e përshtatshme për të gjitha dorezat e combisystem GARDENA, megjithëse GARDENA rekomandon një dorezë prej 130 ose 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garancia ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Të dhënat
Gardena
3622-20
20 Artikuj
4078500017381

Frequently bought together

  • 3622-20 - Fshesë e jashtme
  • +
  • 3642-20 - Spatula
  • +
  • 3609-20 - Fshesë tarrace
  • 51,96 EUR-10 %
    Cmimi total: 46,76 EUR

Produkte te Lidhura