€3.50
€17.50
| Attack size | 1 " |
There are 59 products.
| Attack size | 1 " |
| Attack size | 1/2 " |
| Attack size | 1/2 " |
| Tall fescue (%) | 90 |
| Poa pratense (%) | 10 |
| Number of clods | 20 |
| Species | microthermal |
| Tall fescue (%) | 90 |
| Poa pratense (%) | 10 |
| Number of clods | 220 |
| Species | microthermal |
| Tall fescue (%) | 90 |
| Poa pratense (%) | 10 |
| Number of clods | 330 |
| Species | microthermal |
| Tank capacity (liters) | 2 |
| Tall fescue (%) | 90 |
| Poa pratense (%) | 10 |
| Number of clods | 40 |
| Species | microthermal |
| Number of clods | 400 |
| Species | microthermal |