copy of COLL-HV-3 - 1" 3-zone manifold
Rain Bird components. 24V valves.
€82.54
€137.57
| Number of zones | 4 |
| Attack size | 1 " |
There are 266 products.
| Number of zones | 4 |
| Attack size | 1 " |
| Number of zones | 5 |
| Attack size | 1 " |
| Length (m) | 100 |
| Max. flow rate (l./min.) | 216 |
| Max. range (m) | 29.6 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | ACME |
| Max. flow rate (l./min.) | 224 |
| Max. range (m) | 28 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | ACME |
| Max. flow rate (l./min.) | 206.4 |
| Max. range (m) | 31.8 |
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | ACME |
| Number of zones | 1 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Bluetooth | No |
| Number of zones | 2 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Bluetooth | No |
| Number of zones | 4 |
| WiFi | No |
| Diet | drums |
| Bluetooth | No |