4-SST-PC - Rectangular band nozzle, 1.2 x 9.1 m throw
Male attachment. Side band.
€1.84
€2.71
| Max. range (m) | 5.5 |
| Type of attack | male |
There are 403 products.
| Max. range (m) | 5.5 |
| Type of attack | male |
| Max. range (m) | 5.5 |
| Type of attack | male |
| Max. range (m) | 1.5 |
| Working angle (degrees) | 360 |
| Type of attack | male |
| Max. range (m) | 1.5 |
| Working angle (degrees) | 180 |
| Type of attack | male |
| Max. range (m) | 1.5 |
| Working angle (degrees) | 90 |
| Type of attack | male |
| Attack size | 1/2 " |
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 17.3 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 5.5 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
| Max. flow rate (l./min.) | 17 |
| Max. range (m) | 17 |
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |