27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Ujitja e kopshtit
Ka 924 produkte.
ATD4-005 - Bashkim 1/2 "rezistent ndaj vandalit
Lidhja mashkullore.
13,45 EUR
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
ATD4-007 - Bashkim 3/4" kundër vandalëve
Lidhja mashkullore.
15,68 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
ATD8-010 - 1 "lidhje kundër vandalëve
Lidhja mashkullore.
77,81 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
ATD8-015 - Bashkim kundër vandalëve 1 1/2 "
Lidhja mashkullore.
93,09 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull |
FC75CP-FF-T-50 - Filtër spërkatës 3/4".
Filtri i fishekëve. 50 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
22,28 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 50 |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
FC75-FF-T-120 - Filtri i ujitjes me spërkatës 3/4".
Filtri i fishekëve. 50 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
21,37 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 50 |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
FC75-MM-120 - Filtër spërkatës 3/4".
Filtri i fishekëve. 120 rrjetë. Presioni maksimal 12 bar.
14,26 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 120 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
FC75CP-FF-T-100 - filtër mikro-ujitës 3/4".
Filtri i fishekëve. 120 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
16,13 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 120 |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
PRF-075-RBY - filtër mikro-ujitës 3/4".
Artikujt e fundit në magazinë
Filtri i fishekëve. 70 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Me rregullator presioni.
20,31 EUR
33,86 EUR
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 200 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
FC100CP-FF-T-50 - Filtër ujitjeje me spërkatës 1"
Filtri i fishekëve. 50 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
25,21 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 50 |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
FC100-FF-T-120 - Filtër spërkatës 1"
Filtri i fishekëve. 50 rrjetë. Presioni maksimal 12 bar.
17,30 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 50 |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
FC100-MM-120 - Filtër spërkatës 1"
Filtri i fishekëve. 120 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
15,87 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 120 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |

