27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Ujitja e kopshtit
Ka 924 produkte.
FC100CP-FF-T-100 - filtër mikro-ujitës 1"
Filtri i fishekëve. 120 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
24,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 120 |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
PRF-100-RBY - filtër mikro-ujitës 1"
Filtri i fishekëve. 200 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Me rregullator presioni.
22,30 EUR
37,16 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 200 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
IPRB100 - Filtri i cilindrave mikro-ujitëse 1"
Filtri i fishekëve. 200 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Me rregullator presioni.
45,11 EUR
75,19 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 200 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
ILCRBY100S - filtër mikro-ujitës 1".
Filtri i fishekëve. 120 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Kapacitet i madh.
11,71 EUR
19,52 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 120 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
FC150-FF-T-120 - Filter për spërkatës ujitje 1 1/2"
Filter fishekë. 50-rrjetë. Maksimale presion 15 bar.
44,91 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
FC150-MM-120 - Filter për spërkatës ujitje 1 1/2"
Filter fishekë. 50-rrjetë. Presion maksimal 10 bar.
34,75 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
ILCRBY150S - Filter për mikro-ujitjes 1 1/2"
Filter fishekë. 120 rrjetë. Maksimale presion 8 bar. Të madhe të kapaciteteve.
34,86 EUR
58,10 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
FC200-MM-120 - Filtri për ujitje me shi
Filtri i fishekëve. 120 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar.
110,87 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
ILCRBY200S - Filter për mikro-ujitjes 2"
Filter fishekë. 120 rrjetë. Maksimale presion 8 bar. Të madhe të kapaciteteve.
37,50 EUR
62,50 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
149,74 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
FC300-MM-50 - Filter për spërkatës ujitje 3"
Filter fishekë. 50-rrjetë. Maksimale presion 8 bar.
195,36 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 - 1 1/4 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
ILCRBY100D - filtër mikro-ujitës 1"
Filtri i diskut. 120 rrjetë. Presioni maksimal 10 bar. Kapacitet i madh.
18,32 EUR
30,54 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Kapaciteti i filtrimit (rrjetë) | 120 |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |

