27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Ujitja e kopshtit
Ka 924 produkte.
ILCRBY150D - Filter për mikro-ujitjes 1 1/2"
Filtri i disk. 120 rrjetë. Presion maksimal 10 bar. Të madhe të kapaciteteve.
41,58 EUR
69,30 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
82,35 EUR
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
ILCRBY200D - Filter për mikro-ujitjes 2"
Filtri i disk. 120 rrjetë. Presion maksimal 10 bar. Të madhe të kapaciteteve.
49,20 EUR
82,00 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | mashkull/mashkull |
87,29 EUR
| Madhësia e sulmit | 2 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
AFL695 - hidrociklon 2"
Lidhje DIN 50.
284,53 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 420 |
| Madhësia e sulmit | 2 " |
AFL696 - Hidrocikloni 2 1/2".
Lidhje DIN 65.
329,10 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 660 |
| Madhësia e sulmit | 2 - 1 1/2" |
PRN-TA - Grykë me shumë reaktivë, kënd 45-270°, rreze veprimi 7.9 m
Out-of-Stock
Lidhje mashkullore. Kënd i ndryshueshëm.
9,30 EUR
13,68 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 7.9 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
PRN-TF - Grykë shumë-spërkatëse me rreth të plotë, hedhje 7.9 m
Out-of-Stock
Lidhje mashkullore. Kënd i fiksuar 360 gradë.
9,30 EUR
13,68 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 7.9 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | mashkull |
PRN-A - Grykë me shumë reaktivë, kënd 45-270°, rreze veprimi 7.9 m
Out-of-Stock
Lidhje femërore. Kënd i ndryshueshëm.
9,30 EUR
13,68 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 7.9 |
| Lloji i sulmit | femër |
PRN-F - Grykë shumë-spërkatëse me rreth të plotë, hedhje 7.9 m
Lidhje femërore. Kënd i fiksuar 360 gradë.
9,30 EUR
13,68 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 7.9 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
R-VAN 14 - Grykë me shumë reaktivë, kënd 45-270°, rreze veprimi 4.6 m
Lidhje femërore. Kënd i ndryshueshëm.
6,97 EUR
11,61 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 4.3 |
| Lloji i sulmit | femër |
R-VAN 14-360 - Grykë shumë-spërkatëse me rreth të plotë, rreze veprimi 4.6 m
Lidhje femërore. Kënd i fiksuar 360 gradë.
6,97 EUR
11,61 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 4.6 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
| Lloji i sulmit | femër |
