27,13 EUR 33,49 EUR -19%
Ujitja e kopshtit
Ka 924 produkte.
3504-PC SAM - Spërkatës pop-up, rreze 10,7 m
Lartësia e frëngjisë 10 centimetra. Me valvul kontrolli.
21,32 EUR
35,54 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 17.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
NODE-BT-100-VALVE-B - Njësi kontrolli e kabinës me 1 zonë
Me valvul solenoid. Lidhje 1". Menaxhon 1 zonë ujitjeje. Bluetooth.
115,83 EUR
121,93 EUR
| Numri i zonave | 1 |
| WiFi | opsion |
| Dieta | daulle |
| Madhësia e sulmit | 1 " |
| Lloji i sulmit | femër/femër |
| Bluetooth | Po |
118-1563 - Grykë me kënd fiks 4,6 m hedhje 360 gradë
Sulmi mashkullor. Precision Spray Adj. Seria
3,64 EUR
5,36 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 4.6 |
| Këndi i punës (gradë) | 360 |
PROS-02 - Spërkatës kërcyes 5cm
Lartësia e frëngjisë 5 centimetra. PA GRUP.
1,96 EUR
2,06 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.91 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
PROS-03 - Spërkatës pop-up 7,5 cm
Lartësia e frëngjisë 7.5 centimetra. PA GRUP.
1,96 EUR
2,06 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 14.91 |
| Diapazoni maksimal (m) | 10.7 |
| Madhësia e sulmit | 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | BSPP |
Eagle 952E - Spërkatës i hapshëm, hedhje 31.8 m
Lartësia e kullës 8.3 centimetra.
611,22 EUR
1 018,70 EUR
| Shkalla maksimale e rrjedhjes (l./min.) | 206.4 |
| Diapazoni maksimal (m) | 31.8 |
| Madhësia e sulmit | 1 1/2 " |
| Lloji i sulmit | femër |
| Fije | AKME |
PRO-8A-HE - Grykë me kënd të ndryshueshëm, hedhje 2.4 m
Sulm femëror.
1,16 EUR
1,22 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 2.8 |
| Shkalla minimale e reshjeve (mm/orë) | 51 |
PRO-10A-HE - Grykë me kënd të ndryshueshëm, hedhje 3.0 m
Sulm femëror.
1,16 EUR
1,22 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 3.2 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 48 |
PRO-12A-HE - Grykë me kënd të ndryshueshëm, hedhje 3.7 m
Sulm femëror.
1,16 EUR
1,22 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 3.7 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 66 |
PRO-15A-HE - Grykë me kënd të ndryshueshëm, hedhje 4.6 m
Sulm femëror.
1,16 EUR
1,22 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 4.8 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 100 |
PRO-17A-HE - Grykë me kënd të ndryshueshëm, hedhje 5.2 m
Sulm femëror.
1,16 EUR
1,22 EUR
| Diapazoni maksimal (m) | 5.4 |
| Shkalla maksimale e reshjeve (mm/orë) | 120 |
Kontroll Uji - Njësi kontrolli 1-zonëshe për rubinetin
Menaxhon 1 zonë ujitjeje. Bluetooth.
78,06 EUR
96,37 EUR
| Numri i zonave | 1 |
| WiFi | Jo |
| Dieta | daulle |
| Madhësia e sulmit | 3/4 " |
| Bluetooth | Po |