€27.13 €33.49 -19%
Garden irrigation
There are 924 products.
ATD4-005 - 1/2 "vandal-proof joint
Male connection.
€13.45
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | male |
ATD4-007 - 3/4 "vandal-proof joint
Male connection.
€15.68
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male |
ATD8-010 - 1 "vandal-proof joint
Male connection.
€77.81
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male |
ATD8-015 - Vandal-proof joint 1 1/2 "
Male connection.
€93.09
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | male |
FC75CP-FF-T-50 - 3/4" sprinkler filter
Cartridge filter. 50 mesh. Maximum pressure 10 bar.
€22.28
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 50 |
| Type of attack | female/female |
FC75-FF-T-120 - 3/4" sprinkler irrigation filter
Cartridge filter. 50 mesh. Maximum pressure 10 bar.
€21.37
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 50 |
| Type of attack | female/female |
FC75-MM-120 - 3/4" sprinkler filter
Cartridge filter. 120 mesh. Maximum pressure 12 bar.
€14.26
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |
FC75CP-FF-T-100 - 3/4" micro-irrigation filter
Cartridge filter. 120 mesh. Maximum pressure 10 bar.
€16.13
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | female/female |
PRF-075-RBY - 3/4" micro-irrigation filter
Last items in stock
Cartridge filter. 70 mesh. Maximum pressure 10 bar. With pressure regulator.
€20.31
€33.86
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 200 |
| Type of attack | male/male |
FC100CP-FF-T-50 - 1" sprinkler irrigation filter
Cartridge filter. 50 mesh. Maximum pressure 10 bar.
€25.21
| Attack size | 1 " |
| Filtering capacity (mesh) | 50 |
| Type of attack | female/female |
FC100-FF-T-120 - 1" sprinkler filter
Cartridge filter. 50 mesh. Maximum pressure 12 bar.
€17.30
| Attack size | 1 " |
| Filtering capacity (mesh) | 50 |
| Type of attack | female/female |
FC100-MM-120 - 1" sprinkler filter
Cartridge filter. 120 mesh. Maximum pressure 10 bar.
€15.87
| Attack size | 1 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |