€27.13 €33.49 -19%
Garden irrigation
There are 924 products.
€350.00
€350.00
264-06-03 - 3/4" Solenoid Valve
Male/male connection. Without flow regulator. Low flow rate.
€30.27
€44.52
| Max. flow rate (l./min.) | 57 |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | NPT |
LFV-075 - 3/4" Solenoid Valve
Female/female connection. Without flow regulator. Low flow rate.
€28.26
€47.09
| Max. flow rate (l./min.) | 30 |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | NPT |
LFV-075-9V - 3/4" Solenoid Valve
Female/female connection. Without flow regulator. Bistable solenoid. Low flow rate.
€44.47
€74.12
| Max. flow rate (l./min.) | 30 |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | NPT |
075-DV - 3/4" Solenoid Valve
Female/female connection. Without flow regulator. Low flow rate.
€31.89
€53.16
| Max. flow rate (l./min.) | 75 |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | NPT |
100-HV-MM - 1" Solenoid Valve
Male/male connection. Without flow regulator.
€19.78
€32.96
| Max. flow rate (l./min.) | 115 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | NPT |
100-DV-MM - 1" Solenoid Valve
Male/male connection. Without flow regulator.
€31.89
€53.16
| Max. flow rate (l./min.) | 150 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | NPT |
PGV-101-MM-B - 1" Solenoid Valve
Male/male connection. With flow regulator.
€18.80
€19.79
| Max. flow rate (l./min.) | 150 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | NPT |
PGV-101-MM-B-DC - 1" Solenoid Valve
Male/male connection. With flow regulator. Bistable solenoid.
€30.97
€32.60
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | NPT |
PGV-101-GB - 1" Solenoid Valve
Female/female connection. With flow regulator.
€18.80
€19.79
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | NPT |
PGV-100-G-B-DC - 1" Solenoid Valve
Female/female connection. Without flow regulator. Bistable solenoid.
€30.97
€32.60
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
| Thread | NPT |

