€27.13 €33.49 -19%
Prices drop
There are 4526 products.
ICC2-800-M - 8 to 54 zone outdoor control unit
Manages 8 irrigation zones. Optional WiFi. Metal cabinet.
€737.12
€775.92
| Number of zones | 8 |
| WiFi | option |
| Modular | Yes |
| Diet | mains voltage |
| Bluetooth | Yes |
ICC2-800-PL - 8 to 38 zone outdoor control unit
Manages 8 irrigation zones. Optional WiFi. Plastic cabinet.
€350.02
€368.44
| Number of zones | 8 |
| WiFi | option |
| Modular | Yes |
| Diet | mains voltage |
| Bluetooth | Yes |
ICM-2200 - 22-station add-on module
For Hunter ICC2 and HCC series control units.
€358.69
€377.57
ICM-400 - 4-station add-on module
For Hunter ICC2 and HCC series control units.
€98.85
€104.05
ICM-800 - 8-station add-on module
For Hunter ICC2 and HCC series control units.
€182.84
€192.47
ICZ-075 TBOS - control Kit of the area, with latching solenoid 3/4"
Female / male connection. With bistable solenoid. Without flow regulator.
€65.18
€108.63
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
ICZ-100 TBOS - control Kit of the area, with latching solenoid 1"
Female / male connection. With bistable solenoid. Without flow regulator.
€60.46
€100.77
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/female |
Ilaria Hydro - 17.5 kW hydro pellet stove in dove gray
Energy efficiency class A+. Remote control included.
€2,438.41
€4,433.48
| Work surface (m2) | 350 |
| Color | turtledove |
| Heating | hydro |
Ilaria Hydro - 17.5 kW red hydro pellet stove
Energy efficiency class A+. Remote control included.
€2,438.41
€4,433.48
| Work surface (m2) | 350 |
| Color | red |
| Heating | hydro |
ILCRBY075D - 3/4" Micro-Irrigation Filter OUTLET
Last items in stock
Disc filter. 120 mesh. Maximum pressure 10 bar . Large capacity.
€9.00
€20.00
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |
ILCRBY100D - 1" micro-irrigation filter
Disc filter. 120 mesh. Maximum pressure 10 bar. Large capacity.
€18.32
€30.54
| Attack size | 1 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |
ILCRBY100S - 1" micro-irrigation filter
Cartridge filter. 120 mesh. Maximum pressure 10 bar. Large capacity.
€11.71
€19.52
| Attack size | 1 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |
