€27.13 €33.49 -19%
Prices drop
There are 4526 products.
OT-8-TP - Fixed angle nozzle 2.4 m throw 120 degrees
Male attack.
€5.63
€8.28
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 120 |
| Type of attack | male |
€5.63
€8.28
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 270 |
| Type of attack | male |
€5.63
€8.28
| Max. range (m) | 2.4 |
| Working angle (degrees) | 240 |
| Type of attack | male |
OVB205 - 2" Hydraulic Valve OFFER
Last items in stock
Female/female connection. With flow regulator.
€41.56
€46.18
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
P150-23-56 - 1" Solenoid valve 1/2
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€81.86
€120.38
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
P150-23-58 - Solenoid valve 2"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€120.27
€176.86
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
P150-23-96 - 1" Solenoid valve 1/2
Attack female/female. In reinforced Nylon. With latching solenoid. With flow regulator.
€92.96
€136.71
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
P150-23-98 - Solenoid valve 2"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With latching solenoid. With flow regulator.
€148.12
€217.82
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
P220-23-50 - Solenoid valve 3"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€648.03
€952.99
| Attack size | 3 " |
| Type of attack | female/female |
P220-23-54 - 1"Solenoid valve
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€131.36
€193.17
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female/female |
P220-23-56 - 1" Solenoid valve 1/2
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€210.18
€309.09
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
P220-23-58 - Solenoid valve 2"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€315.28
€463.65
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |