€27.13 €33.49 -19%
Catalog
There are 5318 products.
200-PEB - Solenoid valve 2"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€150.46
€250.76
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
200-PESB - Solenoid valve 2"
Attack female/female. With self-cleaning system. With flow regulator.
€246.23
€410.38
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
P220-23-98 - Solenoid valve 2"
Attack female/female. With self-cleaning system. With latching solenoid. With flow regulator.
€342.56
€503.76
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
252-26-58 - Solenoid valve 2"
Attack female/female. ABS and Nylon reinforced. With flow regulator.
€225.44
€331.54
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
200-PGA-9V - Solenoid valve 2"
Attack female/female. With latching solenoid. With flow regulator.
€140.92
€234.86
| Max. flow rate (l./min.) | |
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female/female |
| Thread | NPT |
P220-23-50 - Solenoid valve 3"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With flow regulator.
€648.03
€952.99
| Attack size | 3 " |
| Type of attack | female/female |
P220-23-90 - Solenoid valve 3"
Attack female/female. In reinforced Nylon. With latching solenoid. With flow regulator.
€685.13
€1,007.54
| Attack size | 3 " |
| Type of attack | female/female |
050607005 - 1/2" threaded nipple
Made of polypropylene.
€0.55
| Attack size | |
| Type of attack | |
| Thread | |
| Nominal pressure (PN) |
HSN15 - 1/2" threaded nipple
Made of glass fiber reinforced nylon.
€1.20
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSPT |
| Nominal pressure (PN) | 16 |
050607007 - 3/4" threaded nipple
Made of polypropylene.
€0.59
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSPT |
| Nominal pressure (PN) | 10 |
HSN20 - 3/4" threaded nipple
Made of glass fiber reinforced nylon.
€1.50
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSPT |
| Nominal pressure (PN) | 16 |
050607010 - 1" threaded nipple
Made of polypropylene.
€0.70
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | BSPT |
| Nominal pressure (PN) | 10 |

