€27.13 €33.49 -19%
Catalog
There are 5318 products.
NYTP10 - threaded Cap 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.12
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male |
NYTP14 - threaded Cap 1 1/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.40
| Attack size | 1 1/4 " |
| Type of attack | male |
NYTP12 - threaded Cap 1 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.46
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | male |
NYTP20 - threaded Cap 2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.00
| Attack size | 2" |
| Type of attack | male |
NYC02 - Cap threaded, 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.54
| Attack size | 1/2 " |
| Type of attack | female |
NYC04 - Cap threaded 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.76
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female |
NYC10 - Cap threaded 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.11
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
NYC14 - Cap threaded-1 1/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.26
| Attack size | 1 1/4 " |
| Type of attack | female |
NYC12 - Cap threaded 1 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.79
| Attack size | 1 1/2 " |
| Type of attack | female |
NYC20 - Cap, threaded 2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€4.10
| Attack size | 2" |
| Type of attack | female |
NYNR0402 - Fitting reduced threaded from 3/4" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.49
| Attack size | 1/2 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR1002 - Fitting reduced threaded from 1" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.74
| Attack size | 1 ", 1/2 " |
| Type of attack | male/male |