€27.13 €33.49 -19%
Catalog
There are 5318 products.
NYMR1004 - 1" to 3/4" Threaded Reducing Sleeve
Made of glass-fiber reinforced nylon.
€1.49
| Attack size | 1 ", 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR1404 - shrink Sleeve, threaded, 1 1/4" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.12
| Attack size | 1 1/4 ", 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR1410 - shrink Sleeve, threaded, 1 1/4" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.12
| Attack size | 1 ", 1 1/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR1204 - shrink Sleeve, threaded 1 1/2" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.62
| Attack size | 1 1/2 ", 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR1210 - shrink Sleeve, threaded 1 1/2" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.62
| Attack size | 1 ", 1 1/2 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR1214 - shrink Sleeve, threaded 1 1/2" to 1 1/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.33
| Attack size | 1 1/2 ", 1 1/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR2004 - shrink Sleeve threaded from 2" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€4.71
| Attack size | 2", 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR2010 - shrink Sleeve threaded 2" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€4.71
| Attack size | 1 ", 2" |
| Type of attack | female/female |
NYMR2014 - Reduction sleeve from 2 "to 1 1/4"
In nylon reinforced with fiberglass.
€4.71
| Attack size | 1 1/4 ", 2" |
| Type of attack | female/female |
NYMR2012 - shrink Sleeve threaded 2" to 1 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€4.32
| Attack size | 1 1/2 ", 2" |
| Type of attack | female/female |
NYR0402 - threaded reducer 3/4" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.49
| Attack size | 1/2 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1002 - Threaded reducer from 1" to 1/2"
Glass fiber reinforced nylon.
€1.74
| Attack size | 1 ", 1/2 " |
| Type of attack | male/female |