€27.13 €33.49 -19%
Prices drop
There are 4524 products.
Susy - 7.5 Kw ivory pellet stove
Energy class A+. Remote control included.
€1,014.55
€1,844.64
| WiFi | option |
| Remote control | option |
| Color | ivory |
| Heating | ventilated |
Susy - 7.5 kW red pellet stove
Energy efficiency class A+. Remote control included.
€1,014.55
€1,844.64
| WiFi | option |
| Remote control | option |
| Color | red |
| Heating | ventilated |
SXB-360 SPYK - 360 Degree Mini Jet on Rod
Adjustable range. 5" tip attachment.
€0.76
€1.27
| Max. flow rate (l./min.) | 0.81 |
€86.06
€156.47
T5HPE-RS - Pop-up sprinkler, 15.2 m range
Turret height 30 centimeters. With Rapid Set system.
€62.33
€91.66
| Max. flow rate (l./min.) | 36.5 |
| Max. range (m) | 15.2 |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
T5P-RS - Pop-up sprinkler, 15.2 m range
Turret height 12.7 cm. With Rapid Set system.
€19.45
€28.60
| Max. flow rate (l./min.) | 36.5 |
| Max. range (m) | 15.2 |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
T7P-42 - Pop-up sprinkler, 25 m range
Turret height 12.7 centimeters.
€104.65
€153.90
| Max. flow rate (l./min.) | 115.3 |
| Max. range (m) | 25 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | ACME |
T7P-52 - Pop-up sprinkler, 25m range
Turret height 12.7 centimeters.
€85.88
€126.29
| Max. flow rate (l./min.) | 115.3 |
| Max. range (m) | 25 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
T7PSS-42 - Pop-up sprinkler, 25m range
Turret height 12.7cm. With stainless steel turret.
€134.03
€197.10
| Max. flow rate (l./min.) | 115.3 |
| Max. range (m) | 25 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/male |
| Thread | ACME |
T7PSS-52 - Pop-up sprinkler, 25m range
Turret height 12.7cm. With stainless steel turret.
€115.03
€169.17
| Max. flow rate (l./min.) | 115.4 |
| Max. range (m) | 25 |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | female |
| Thread | BSPP |
€979.24
€1,780.44
| Work surface (m2) | 200 |
| Color | red |
| Heating | ventilated |
€979.24
€1,780.44
| Color | white |
| Heating | ventilated |


