€27.13 €33.49 -19%
Catalog
There are 5318 products.
NYNR1004 - Fitting reduced threaded from 1" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.74
| Attack size | 1 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR1404 - Fitting reduced threaded 1 1/4" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.50
| Attack size | 1 1/4 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR1410 - Fitting reduced threaded 1 1/4" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.50
| Attack size | 1 ", 1 1/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR1204 - Fitting reduced threaded 1 1/2" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.89
| Attack size | 1 1/2 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR1210 - Fitting reduced threaded 1 1/2" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.89
| Attack size | 1 ", 1 1/2 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR1214 - Fitting reduced threaded 1 1/2" to 1 1/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€2.89
| Attack size | 1 1/2 ", 1 1/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR2004 - Fitting reduced threaded from 2" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.76
| Attack size | 2", 3/4 " |
| Type of attack | male/male |
NYNR2010 - Fitting reduced threaded 2" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.76
| Attack size | 1 ", 2" |
| Type of attack | male/male |
NYNR2014 - Fitting reduced threaded 2" to 1 1/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.76
| Attack size | 2" - 1 1/4" |
| Type of attack | male/male |
NYNR2012 - Fitting reduced threaded 2" to 1 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.76
| Attack size | 1 1/2 ", 2" |
| Type of attack | male/male |
NYMR0402 - shrink Sleeve threaded from 3/4" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.27
| Attack size | 1/2 ", 3/4 " |
| Type of attack | female/female |
NYMR1002 - shrink Sleeve threaded from 1" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.49
| Attack size | 1 ", 1/2 " |
| Type of attack | female/female |