€27.13 €33.49 -19%
Catalog
There are 5318 products.
NYR1004 - threaded reducer from 1" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.74
| Attack size | 1 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1402 - threaded reducer from 1 1/4" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.74
| Attack size | 1 1/4 ", 1/2 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1404 - threaded reducer from 1 1/4" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.74
| Attack size | 1 1/4 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1410 - threaded reducer from 1 1/4" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€1.74
| Attack size | 1 ", 1 1/4 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1202 - threaded reducer 1 1/2" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.29
| Attack size | 1 1/2 ", 1/2 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1204 - threaded reducer 1 1/2" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.03
| Attack size | 1 1/2 ", 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
NYR1210 - threaded reducer 1 1/2" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.03
| Attack size | 1 ", 1 1/2 " |
| Type of attack | male/female |
HRB5040 - Threaded reducer from 1 1/2" to 1 1/4"
Made of glass fiber reinforced nylon.
€3.03
| Attack size | 1 1/2 ", 1 1/4 " |
| Type of attack | male/female |
| Thread | BSPT |
NYR2002 - threaded reducer 2" to 1/2"
In nylon reinforced with glass fibre.
€4.45
| Attack size | 1/2 ", 2" |
| Type of attack | male/female |
NYR2004 - threaded reducer 2" to 3/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.83
| Attack size | 2", 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
NYR2010 - threaded reducer 2" to 1"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.83
| Attack size | 1 ", 2" |
| Type of attack | male/female |
NYR2014 - threaded reducer 2" to 1 1/4"
In nylon reinforced with glass fibre.
€3.83
| Attack size | 1 1/4 ", 2" |
| Type of attack | male/female |