27,13 € 33,49 € -19%
Rotire subterană
Există 46 produse.
300-00-00 - Aspersor pop-up cu jet multiplu
Înălțimea turelei 7,5 centimetri. FĂRĂ DUZĂ ȘI ACELERĂ.
33,26 €
48,91 €
| Debit maxim (l/min) | 28,5 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 5.2 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | TNP |
300-12-00 - Aspersor pop-up multijet
Înălțimea turelei 30 de centimetri. FĂRĂ DUZĂ ȘI ACELERĂ.
73,76 €
108,47 €
| Debit maxim (l/min) | 28,5 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 9.2 |
| Dimensiunea atacului | 3/4 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | TNP |
Maxi Paw - Aspersor cu impact cu o rază de acțiune de 13,7 m
Ultimele articole în stoc
Înălțimea turelei este de 7,5 centimetri.
46,08 €
76,80 €
| Debit maxim (l/min) | 31,8 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 13.7 |
| Dimensiunea atacului | 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | FTP |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 7 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 31 de ani |
6504-PC - Sprinkler pop-up, rază de 19,8 m
Ultimele articole în stoc
Înălțimea turelei 10 centimetri. Cu supapă de reținere.
64,42 €
107,36 €
| Debit maxim (l/min) | 82 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 19,8 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
641-51-42 - Aspersor pop-up, raza de actiune 20 m
Înălțimea turelei 6 centimetri. Unghi de lucru 90 de grade.
342,18 €
503,20 €
| Debit maxim (l/min) | 95 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 20 |
| Unghi de lucru (grade) | 90 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
642-51-42 - Aspersor pop-up, raza de actiune 20 m
Înălțimea turelei 6 centimetri. Unghi de lucru 180 grade.
342,18 €
503,20 €
| Debit maxim (l/min) | 95 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 20 |
| Unghi de lucru (grade) | 180 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
643-51-42 - Aspersor pop-up, raza de actiune 20 m
Înălțimea turelei 6 centimetri. Unghi de lucru 270 grade.
342,18 €
503,20 €
| Debit maxim (l/min) | 95 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 20 |
| Unghi de lucru (grade) | 270 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
644-51-42 - Aspersor pop-up, raza de actiune 20 m
Înălțimea turelei 6 centimetri. Unghi de lucru 360 de grade.
342,18 €
503,20 €
| Debit maxim (l/min) | 95 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 20 |
| Unghi de lucru (grade) | 360 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
I-25-04-B - Aspersor pop-up, raza de actiune 21,6 m
Înălțimea turelei 10 cm. Cu supapă de reținere.
47,46 €
49,96 €
| Debit maxim (l/min) | 120.2 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 21,6 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 15.0 |
I-25-04-SS-B - Aspersor pop-up, raza de actiune 21,6 m
Înălțimea turelei 10 centimetri. Cu supapă de reținere. Turelă din oțel inoxidabil.
62,62 €
65,92 €
| Debit maxim (l/min) | 120.2 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 21,6 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 15.0 |
8005 - Aspersor pop-up, raza de actiune 24,7 m
Înălțimea turelei 12,7 centimetri.
122,24 €
203,74 €
| Debit maxim (l/min) | 137,4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 24,7 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 12 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 31 de ani |
8005-SS - Aspersor pop-up, raza de actiune 24,7 m
Înălțimea turelei 12,7 centimetri. Cu turelă din oțel inoxidabil.
153,41 €
255,69 €
| Debit maxim (l/min) | 137,4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 24,7 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 12 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 31 de ani |