27,13 € 33,49 € -19%
Rotire subterană
Există 46 produse.
T7P-42 - Aspersor pop-up, raza de actiune 25 m
Înălțimea turelei 12,7 centimetri.
109,89 €
161,60 €
| Debit maxim (l/min) | 115,3 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 25 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | CULME |
T7PSS-42 - Aspersor pop-up, raza de actiune 25m
Înălțimea turelei 12,7 centimetri. Cu turelă din oțel inoxidabil.
140,73 €
206,96 €
| Debit maxim (l/min) | 115,3 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 25 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | CULME |
T7P-52 - Aspersor pop-up, raza de actiune 25m
Înălțimea turelei 12,7 centimetri.
90,18 €
132,61 €
| Debit maxim (l/min) | 115,3 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 25 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
T7PSS-52 - Aspersor pop-up, raza de actiune 25m
Înălțimea turelei 12,7 centimetri. Cu turelă din oțel inoxidabil.
120,78 €
177,62 €
| Debit maxim (l/min) | 115,4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 25 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
Eagle 950E - Aspersor pliabil cu o rază de acțiune de 28 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 224 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 28 de ani |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie/femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
Infinity - Aspersor pop-up, raza de actiune 29m
Înălțimea turelei 8,25 cm.
321,58 €
472,91 €
| Debit maxim (l/min) | 231,3 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 30,5 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
| Rata minimă de precipitații (mm/h) | 11 |
| Rata maximă a precipitațiilor (mm/h) | 15 |
Eagle 900E - Aspersor pliabil cu o rază de acțiune de 29,6 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 216 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 29,6 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
TS90 - Aspersor pop-up, raza de actiune 30m
Înălțimea turelei 10 centimetri.
177,06 €
260,38 €
| Debit maxim (l/min) | 232,8 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 29 |
| Dimensiunea atacului | 1 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | BSPP |
Eagle 952E - Aspersor pliabil, raza de acțiune 31,8 m
Înălțimea turelei este de 8,3 centimetri.
611,22 €
1.018,70 €
| Debit maxim (l/min) | 206,4 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 31,8 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | CULME |
miniGRILLO - Aspersor pop-up, raza de actiune 30 m
Înălțimea turelei 10 centimetri.
381,28 €
560,70 €
| Debit maxim (l/min) | 232,8 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 30 |
| Tipul de atac | bărbat/bărbat |
| Fir de acțiune | BSPP |
691-01-92 - Aspersor pop-up, raza de actiune 33 m
Unghi de lucru 90 de grade. Cu supapă hidraulică încorporată.
1.082,02 €
1.591,21 €
| Debit maxim (l/min) | 311 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 33 de ani |
| Unghi de lucru (grade) | 90 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | TNP |
691-02-92 - Aspersor pop-up, raza de actiune 33 m
Unghi de lucru 90 de grade. Cu supapă de reținere.
1.082,02 €
1.591,21 €
| Debit maxim (l/min) | 311 |
| Rază maximă de acțiune (m) | 33 de ani |
| Unghi de lucru (grade) | 90 |
| Dimensiunea atacului | 1 1/2 " |
| Tipul de atac | femeie |
| Fir de acțiune | TNP |