ESPLXMSM12 - Additional module of 12 stations
Last items in stock
For Rain Bird ESP-LXME control unit.
€244.69
€407.81
There are 266 products.
| Max. range (m) | 2.4 |
| Type of attack | female |
| Max. range (m) | 3 |
| Type of attack | female |
| Max. range (m) | 3.7 |
| Type of attack | female |
| Max. range (m) | 4.6 |
| Type of attack | female |
| Attack size | 3/4 " |
| Type of attack | male/female |
| Attack size | 1 " |
| Type of attack | male/female |
| Attack size | 3/4 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |
| Attack size | 1 " |
| Filtering capacity (mesh) | 120 |
| Type of attack | male/male |